cze 25
Jak dbać o lakier?
W tym artykule podpowiemy Wam jak zadbać o stoły ( i nie tylko) lakierowane na wysoki połysk. Taki rodzaj powierzchni, wymaga naszej szczególnej uwagi podczas czyszczenia. W zamian za to dostajemy elegancki mebel który cieszy nas swoim wyglądem. Dzięki naszym poradom zachowasz ich urodę przez długi czas. Zapraszamy do lektury :)

Najważniejszym elementem jadalni jest stół.

Faworytem w ostatnim czasie stały się stoły drewniane, lakierowane na wysoki połysk , gdzie w naszej kolekcji na 1 miejscu w sprzedaży znalazł się stół GALAXY 1 .
Aby ten piękny mebel przetrwał w naszym mieszkaniu długie lata należy o niego odpowiednio zadbać.

Decydując się na lakierowane meble pamietajmy , że są one wyjątkowo wrażliwe na zmiany temperatury i wilgotności panującej w pomieszczeniu.Unikajmy więc stawiania stołow czy komód w poblizu kaloryfera. Minimalny odstęp to 50 cm, w innym przypadku ciepło z kaloryfera spowoduje wysychanie i pękanie lakieru.

Lakierowane meble nie lubią ponadto bezpośredniego działania promieni słonecznych, które mogą spowodować niedwracalne zniszczenia w postaci odbarwień.Dobrym pomysłem jest ustawienie mebli w miejscu gdzie nie jest bezpośrednio nasłonecznione.

Szczęśliwym posiadaczom mebli lakierowanych przypominamy również o odpowiedniej codziennej pilęgnacji. Pamiętajmy,że kurz i wszelkiego rodzaju zabrudzenia usuwamy miękką , wilgotną sciereczką z mikrofibry oraz wycieramy do sucha i polerujemy.

Niezastapioną ściereczkę z mikrofibry dostarczymy do każdorazowego zamówienia o wartości powyżej 1000 zł.